גינת ירק ביום אחד

גינת ירק ביום אחד

שישי הראשון של כל חודש נתאסף מחדש כדי ללמוד את הכלים הבסיסיים כדי להתחיל ערוגת ירק בבית. ישירות בקרקע או באדנית במרפסת. כל אחד יכול! בואו ללמוד איך מקימים ביום אחד גינת ירק לתפארת בפתח ביתכם - כל השלבים מתכנון ועד שתילה!

יום מרתון מרוכז  מ- 9:00 ועד 13:00

בו תלמדו ותתנסו בתכנון, בניית ערוגות, התקנת מערכת השקייה, שתילה, זריעה ועוד…

ובתום הסדנה תצאו עם כלים בסיסיים איתם תוכלו להתחיל במיידי לגדל ירקות בפתח הבית בדרך פשוטה ומקיימת.

הקמת גינת ירק ביום אחד
איתי שסטצקי
הקמת גינת ירק ביום אחד

מה בתוכנית

יום חווייתי, עשיר בתוכן והתנסויות בשטח (כולל כל הציוד הנדרש).

הסדנה הקרובה:

לפי בקשת הלקוח
או לחלופין לפי הזמנה בבית הלקוח או כל שטח מאפשר אחר.

כבר נרשמת?

הסדנא מיועדת לאלו מכם שמעולם לא גידלו ירקות או שניסו זאת ללא הצלחה ורוצים ללמוד במהרה איך ניגשים לעבודה. הסדנא מתאימה לבעלי ניסיון המעוניינים להכיר שיטות חדשות להקמת ערוגות. אין צורך בידע קודם או בכושר פיזי כלשהו. כל אחד יכול!

עלות הסדנא

350 ש"ח
  • + מדריך כתוב עם כל החומר הנלמד.
  • + 15% הנחה להרשמה לקורס המורחב.

אודות אַדְמָתִי - מרכז הדרכה לגינון מקיים

מרכז "אדמתי" נולד במרץ 2020 אל תוך עידן הקורונה. המרכז הוקם על ידי איתי שסטצקי - גנן, איש פרמקלצ'ר ומנחה סדנאות וקורסים לאקולוגיה וקיימות.
הדרך של "אדמתי" התחילה מפוסט בפייסבוק ששאל: מי רוצה ללמוד להקים גינת ירק מקיימת מאפס ? התגובות לא הפסיקו להגיע וכך נוצר לו הקורס הפרונטלי הראשון להקמת גינת ירק במושב עופר. מאז נפתחו עוד מספר קורסים, הוכשרו מעל 70 גננים צעירים והוקמו כ20 גינות חדשות ברחבי מהמרכז ועד הצפון! המרכז כיום ממשיך ללמד קיימות בפלטפורמות שונות - בין היתר בהרצאות בזום, ייעוץ אישי ושיתופי פעולה עם גננים וקואפרטיביים שונים בחוף הכרמל.

איתי שסטצקי

גנן אקולוגי ומנחה קבוצות בהכשרתו. מנהל מרכז "אדמתי" מרצה, מלמד, מייעץ ומנחה לקיימות מעשית לקבוצות, ארגונים ויחידים, מנהל מקצועי עמותת ונטעת. מתפעל קומפוסט קהילתי וקואפרטיב ירקות אורגניים מגינת הבית. מתגורר במושב עופר עם רומי זוגתו, 8 תרנגולות וכלבה אחת. לשעבר רכז מרחבים אקולוגיים ותכנית אקו-ישראל ב"חווה ואדם".

מתלבטים? יש לכם שאלות?

אשמח מאוד לדבר איתכם, אני זמין לכל שאלה.